husbilar_lager

Autohallen Husbilar Stockholm

Mätarvägen 3b
196 37 Kungsängen
STOCKHOLM

Telefon:
Försäljning: 08-410 790 90
Verkstad: 070-225 78 95

Försäljning:

Försäljning/CEO

Joakim Norberg
08-410 790 93
joakim@autohallenhusbilar.se

 

Robin Skogward
08-410 790 94
robin@autohallenhusbilar.se

 

Patrik Malmgren
08-410 790 95
073-891 93 55
patrik@autohallenhusbilar.se

 

Verkstad:

Leif Sköld
08-411 90 95
070-389 90 95
leif@autohallenhusbilar.se

Marcus Lundell
08-411 78 50
072-589 13 36
verkstad.sthlm@autohallenhusbilar.se

 

Garantier, reservdelar

Bo-Derry Ceder (placerad i Alingsås)
0322-630057
reservdelar@autohallenhusbilar.se

Öppet verkstad måndag – torsdag 8-17
fredag: 8-16

 

Administration
Robin Skogward
08-410 790 94
robin@autohallenhusbilar.se

 

Ekonomi
Ann-Christine Nygård
070-276 65 70
ann-christine@autohallenhusbilar.se

 

Emma Evelius
072-241 00 48
emma@autohallenhusbilar.se

 

Kontaktformulär

Välkommen att skicka ett meddelande till oss!

Ditt namn

Din epost

Ämne

Ditt meddelande (obligatorisk)

Öppettider 2020

4 jan-16 jun
17 jun-31 aug
1 sep-30 nov
1 dec-21 dec
Mån-tor
10-17
10-18
10-17
10-17
Fre
10-16
10-16
10-16
10-16
Lör
11-15
11-15
11-15
Stängt

För övriga tider – boka tid.

Övriga öppettider 2020

Trettondagshelgen
Vi har alltid traditionell Trettonhelgsmässa. Kom och besök oss, vi bjuder på något gott att äta och dricka! Öppet 4-6 januari kl. 11-15.

Påskhelgen
Öppet kl. 11-15 på Långfredagen, Påskdagen och Annandag Påsk. Stängt Påskafton. Skärtorsdagen öppet kl. 10-16.
Välkommen!

ELMIA
Vi ställer varje år ut på den stora husbils- och husvagnsmässan
på Elmia. Kom gärna dit och titta på de senaste modellerna!

Öppet hus
I september efter Elmiamässan bjuder vi in till öppet hus. Vi visar nya husbilsmodeller och bjuder på något gott att äta. Välkomna!

Begagnat-helg!
Kusliga priser på begagnat och sista demo! Extraöppet sista helgen oktober.

 

Stängt följande dagar
Långfredagen 10/4, Påskafton 11/4, 1:a maj, Kristi Himmelsfärdsdag 21/5, Sveriges nationaldag 6/6 samt Midsommarafton 24/6, Julstängt 21/12 – 2/1.
Vissa extra evenemang annonseras på hemsidan.

Hitta till oss